O nás

 Své služby Vám  internetový obchod ZDEKUP poprvé nabídl již v roce 2007. Od té doby rozšiřujeme sortiment a uděláme vše pro to, abyste v našem internetovém obchodě ZDEKUP nakupovali rádi. Jsme český internetový obchod se sortimentem převážně pro lesnictví, zemědělství, komunál, dům a zahradu.

Pro práci v zemědělství nabízíme: přepravníky krmných směsí, šnekové dopravníky, fekální vozy, přepravníky balíků, samonakládací vozy, svinovací lisy s pevnou komorou, rozmetadla průmyslových hnojiv, ovíječky balíků, přepravníky balíků a rozdružovače balíků. Ke zpracování obilovin vám nabídneme provětrávací jehly, mačkače, pneumatické dopravníky, kombinované čističky a další. Dále také elektronické přístroje, jako jsou například vlhkoměry obilovin a dřeva, teploměry, tyčové vzorkovače, odpuzovače hlodavců, váhy a vážní systémy, hektaroměry, rychloměry a mnoho dalších.

Pro práci v lesnictví nabízíme: lanové navijáky, vysokopevnostní řetězy, vyvážecí vozy, hydraulické ruky, rotátory, vyvážecí soupravy, lesnické drapáky a upravovací radlice, štěpkovače, štípače, špalíčkovače, štípací automaty, manipulační kleště na dřevo, sekery, sapiny a další techniku.

Pro práci v zemědělství i lesnictví nabízíme:  čelní nakladače, transportní techniku, podvozky, traktorové přívěsy a návěsy, malotraktory, traktory, čelní traktorové betonové závaží,  pracovní nářadí a další.

Dále máme v nabídce zahradní, profesionální a komunální stroje a techniku.

Naše společnost B AGRO Březová s.r.o. začala svou činnost v roce 1997  prodejem zemědělských strojů a zařízení. Problematikou posklizňové úpravy osiv se zabýváme od roku 1999. Na jaře roku 2000 jsme začali vyrábět mokré mořičky osiv. Ve druhé polovině roku 2001 jsme začali vyrábět také přepravníky  PKS 14, které jsou určeny pro rozvoz krmných směsí. Dalším výrobkem naší firmy, o který je velký zájem,  je od roku 2003 hydraulická ruka AR 700. V roce 2015 jsme rozšířili výrobu o vyorávač sazenic. Mořičky osiv MM, přepravníky krmných směsí PKS 14, Agro ramena AR 700 a vyorávače sazenic, jsou  výrobky naší firmy. Kromě tohoto sortimentu máme v nabídce další zemědělskou, lesnickou, dopravní a komunální techniku a zahradní stroje.

Firma B AGRO Březová s.r.o. se v roce 2007 stala výhradním dovozcem slovinského výrobce UNIFOREST (lanové navijáky a další lesní technika), v roce 2010 se stala prodejcem traktorů BRANSON a v roce 2013 dovozcem srbského výrobce TERMOMETAL (pícní technika) pro ČR.  Dále prodáváme stroje firem FRONTONI, Gorenc, INO,  KIDD, LASKI, LINDDANA, MANDAM, MEPROZET, METAL FACH, PALMS, REMET, SIPMA.

Součástí naší nabídky je servis veškerých strojů a techniky - info zde, včetně dodávky náhradních dílů a poradenství.